Rožnovské pivní lázně

Rožnovské pivní lázně

Kde: Rožnov pod Radhoštěm

Čepovaná piva: Světlý ležák Radhošť 11°, Polotmavý speciál Rothschild 13°, Černý ležák Čert 12°, Pětisladový ležák Žerotín 12°, Speciály (medový, višňový, sezonní)

Lázně: pivní lázně, mořské lázně, masáže a wellness

Speciality: alternativní procedury (fotografování aury, aromaterapie, astroterapie..)

Rožnovské pivní lázně patří k nejoblíbenějším pivním lázním v ČR. Možná je to originální atmosférou, netradičním spojením klasického a alternativního lázeňství, nebo výborným pivem z místního pivovaru. Valašské město Rožnov pod Radhoštěm navštěvují lidé z celé republiky, ale i zahraniční turisté. Kromě unikátních pivních lázní se tu nachází přírodní Muzeum Valašska.

V pivních lázních se na koupele používá speciální pivo kvasnicové, které se míchá s bylinami a solí z Mrtvého moře. Koupel je možné absolvovat v samostatné vaně nebo velké vaně pro dvě osoby. Během koupele se samozřejmě popíjí místní pivo, a tak je zážitek z pivních lázní dokonalý. Procedury v lázních jsou určeny pro všechny s výjimkou lidí trpících vysokým tlakem, srdečními chorobami a těhotných žen. Do lázní se můžete objednat pouze na procedury nebo na pobyt – ubytování je možné přímo v lázních nebo v okolních hotelech.


foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto

Zpět