Pivní lázně Chodová Planá

Pivní lázně Chodová Planá

Kde: Chodová Planá

Čepovaná piva: světlý Pašerák, ležák Zlatá Jedenáctka a Prezident Premium, Zámecký ležák Speciál, Zámecké Černé pivo, Kvasnicový Skalní Ležák a Nealkoholické pivo Chodovar

Lázně: pivní a chmelové koupele, masáže, bazén, sauna

Speciality: minigolfové hřiště, restaurace ve skalním labyrintu, beerarium Stará Sladovna

Západočeský pivovar Chodovar se může pyšnit úplně prvními a zatím největšími pivními lázněmi v České republice. Byly zde otevřeny v roce 2006 a od té doby si drží standard a vysokou kvalitu služeb.

Pivní lázně Chodová Planá nabízejí kromě pivních procedur také masáže a wellness. Pro pivní koupele zde používají minerální vodu Ilsano, která je doplněna speciálním černým koupelovým pivem, kvasnicemi, chmelovým mlátem a směsí bylin. Pivní koupel působí na organismus detoxikačně a relaxačně, prospívá svalům a kloubům a navíc velmi příznivě působí na pleť, což ocení zejména dámy. Jako součást pivní procedury je doporučováno si vychutnat místní nepasterizované pivo.

Komfortní ubytování nabízí rodinný hotel u Sládka přímo v areálu pivovaru a skvělé jídlo si můžete dát v jedné ze dvou místních restaurací. Unikátní zejména svým interiérem je restaurace Ve skále, která je skutečně vybudována v části 800 let starých pivovarských sklepů. Druhá restaurace se nachází v budově bývalé sladovny a odtud má i své jméno – Stará Sladovna. Nese ještě další označení „beerarium“, které bylo vymyšleno speciálně pro tuto restauraci a potvrzuje všudypřítomnost zlatého moku – na lístku vždy minimálně deset druhů piv a spousta pivních specialit z místní kuchyně.


foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto

Zpět